Oleje roślinne z wyciągami z kwiatów, pąków lub ziół.

Maceraty Naturalne

 

Maceracja polega na macerowaniu roślin w oleju lub tłuszczu, co pozostawia aktywne składniki pochodzenia roślinnego. Dzięki ich bogatemu składowi witamin, minerałów i innych aktywnych składników macerat z kwiatu jest cenionym dodatkiem do naturalnych produktów pielęgnacyjnych.

 

Dbaj o siebie naturalnie

 

Macerat z kwiatów to wyjątkowo skuteczny i zarazem naturalny produkt. Macerat z kwiatów może być dobrze tolerowany przez nasze ciało. Jego unikalna formuła obejmuje szeroki zakres składników aktywnych - witamin, minerałów i antyoksydantów - które pomagają poprawić ogólny stan naszej skóry oraz chronić ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Macerat z kwiatów można stosować do rytuału pielęgnacyjnego twarzy lub ciała, a jego delikatna formuła może równie dobrze sprawdzić się w mieszaninach balsamicznych lub tonikach do twarzy. To naturalne rozwiązanie sprawia, że możemy cieszyć się pięknem i zdrowiem naszej skóry bez obaw o szkodliwe substancje chemiczne – po prostu naturalnie!

 

Wybierz idealny dla siebie olejek

 

W zależności od gatunku kwiatu użytego do maceracji można uzyskać różnorodne wyniki - od delikatnych nut orientałskich po bardziej intensywne nuty drzewne. Macerat z kwiatów jest powszechnie stosowany jako dodatek do różnorodnych preparatów pielęgnacyjnych skóry twarzy. Jego regularne stosowanie pozostawia skórę gładką i odżywioną oraz dba o jej zdrowie i naturalny blask.

 

Brak produktów w kategorii
Zapoznaj się z propozycją innych produktów wartych uwagi