Od Kogo Kupujemy Produkty?

 

Wyszukujemy najciekawsze produkty organizacji społecznych z całego kraju. Naszymi producentami są organizacje pozarządowe, które sprzedają swoje towary, a zysk przeznaczają na wybrane cele statutowe. Podmioty takie nazywane są podmiotami ekonomii społecznej.

 

Angelos.pl oferuje klientom najciekawsze produkty organizacji pozarządowych z całej Polski. Dzięki sprzedaży internetowej zwiększają się środki finansowe na działania społeczne organizacji non-profit.


Ideą sklepu Angelos.pl jest zwiększenie świadomości klientów na temat produktów, które na co dzień oferują organizacje społeczne. W sklepie można znaleźć zarówno ręcznie wyrabiane przedmioty z ceramiki, czy z drewna, jak i naturalną żywność (na przykład miód z drobinkami 23-karatowego, jadalnego złota).  Dzięki zwiększeniu sprzedaży produktów możliwym będzie realizacja celów społecznych, do których zostały powołane organizacje non-profit.


Dostawcami sklepu są organizacje pozarządowe: fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne, warsztaty terapii zajęciowej, czy zakłady aktywności zawodowej. Podmioty te przeznaczają dochód na wybrane przez siebie cele statutowe. Działalność taka nazywana jest ekonomią społeczną.


Sklep działa zarówno w formie on-line, jak i stacjonarnie w Wydminach (warmińsko-mazurskie). Założony został przez Fundację Projekt ARCHE. Działanie platformy sprzedażowej możliwym jest dzięki współpracy fundacji ze społecznie odpowiedzialnym biznesem. Firma Shopelo.pl pomogła stworzyć i prowadzić sklep online.


Fundacja Projekt Arche zaprasza do współpracy organizacje pozarządowe z całej Polski, które chcą sprzedawać swoje produkty w Angelos.pl 

 

Misja Angelos.pl

 

Angelos.pl to platforma łącząca rękodzieło z misją. Wspieramy organizacje społeczne poprzez kupowanie ręcznie robionych produktów od organizacji non profit, które dochód ze sprzedaży mogą przeznaczyć na realizację swoich celów statutowych.

 

Wizja Angelos.pl

 

Stworzenie społeczności świadomych konsumentów, którzy poprzez zakupy mogą zmieniać świat na lepsze.

 

Wartości

 

- Rękodzieło: Cenimy ręczną robotę i wyjątkowość każdego produktu.
- Społeczna odpowiedzialność: Wspieramy organizacje społeczne i ich misje.
- Jakość: Oferujemy produkty wysokiej jakości, wykonane z dbałością o szczegóły.


Kim jesteśmy?


Fundacja Projekt ARCHE powstała w 2014 roku, a kilka lat później rozpoczęła działalność gospodarczą w ramach organizacji. Wiemy, że środki publiczne są niewystarczające, a dotacje i projekty nie rozwiązują wszystkich problemów i wyzwań społecznych. Prowadzenie działalności gospodarczej daje nam poczucie niezależności, a wypracowany dochód możemy przeznaczać na wybrany cel statutowy. Więcej o fundacji możesz przeczytać na naszej stronie https://projektarche.pl/

 

Dlaczego to robimy?


Pasjonujemy się ekonomią społeczną. Doświadczyliśmy wiele dobrego, dzięki prowadzeniu działalności gospodarczej. Wiemy, że to jest skuteczne i że WARTO! Jednocześnie dostrzegamy, że nie wszystkie organizacje społeczne, które prowadzą działalność gospodarczą mają własny sklep internetowy. Mimo, że w swojej ofercie posiadają niesamowite produkty sprzedaż często ograniczona jest do stacjonarnych form podczas imprez, kiermaszów, w siedzibie organizacji, itp. Pomagamy podmiotom społecznym sprzedawać produkty, a dzięki temu podmioty te mogę zwiększać zatrudnienie, oferować nowe produkty oraz skuteczniej realizować misje, do których zostały powołane.

 

Angelos.pl to nie tylko sklep, ale platforma łącząca ludzi wokół idei rękodzieła i społecznej odpowiedzialności. Oferujemy unikalne produkty, których zakup pozwala zmieniać świat na lepsze.

 

Sklep z rękodziełem: Znajdź inspirację i twórz piękne rzeczy!

 

W Angelos znajdziesz nie tylko materiały, ale także ogromną inspirację do stworzenia pięknych rzeczy! Jeśli kochasz rękodzieło i kreatywne projekty, to jesteś we właściwym miejscu. Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów rzemieślniczych. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym entuzjastą rękodzieła, czy doświadczonym twórcą. Nasza oferta zadowoli każdego. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci wybrać najlepsze produkty, doradzi w technikach i udzieli cennych wskazówek. Dodatkowo, dzięki naszej bogatej kolekcji produktów, znajdziesz wiele pomysłów na wyjątkowe projekty i stylowe dekoracje. Nie trać czasu! Odwiedź nasz sklep i przeżyj radość tworzenia czegoś pięknego już dziś!

 

Unikalne rękodzieło: Odkryj piękno handmade i zapomnij o masowej produkcji

 

Przeniknij do magicznej rzeczywistości rękodzieł! Odkryj piękno unikalnych przedmiotów wykonanych ręcznie. Zapomnij o masowej produkcji i posmakuj niepowtarzalności. Otwórz się na niezwykły świat wyjątkowych wyrobów, które są owocem długoletnich umiejętności, pasji i kreatywności twórców. Od haftowanych serwetek i rzeźbionych w drewnie figurek po przepiękne wisiorki czy przędzę plecioną ze starannie dobranych materiałów. Każdy przedmiot niesie ze sobą historię i wyjątkowość. Z dala od przemysłowych procesów produkcji.

 

Rękodzielnicy wkładają w swoje prace nie tylko czas i wysiłek, ale również serce. W rezultacie powstają unikalne i niepowtarzalne dzieła, które emanują autentycznym pięknem. Odkryj świat rękodzieła i zatop się w kolorach, teksturach i technikach, które od wieków wzbogacają naszą kulturę i tradycję. Pozwól, by każdy przedmiot, który posiadasz, opowiadał historię i miał swoje własne znaczenie. Przywróć piękno rękodzielnego rzemiosła i ciesz się unikalnością, która wyraża się w szczegółach. One sprawiają, że przedmioty wykonane ręcznie są tak wyjątkowe.

 

 

 

Ekonomia społeczna #WiemŻeWarto