Wspieramy Organizacje Pozarządowe


Wyszukujemy najciekawsze produkty organizacji społecznych z całego kraju. Naszymi producentami są organizacje pozarządowe, które sprzedają swoje towary, a zysk przeznaczają na wybrane cele statutowe. Podmioty takie nazywane są podmiotami ekonomii społecznej. 


Kim jesteśmy?


Fundacja Projekt ARCHE powstała w 2014 roku, a kilka lat później rozpoczęła działalność gospodarczą w ramach organizacji. Wiemy, że środki publiczne są niewystarczające, a dotacje i projekty nie rozwiązują wszystkich problemów i wyzwań społecznych. Prowadzenie działalności gospodarczej daje nam poczucie niezależności, a wypracowany dochód możemy przeznaczać na wybrany cel statutowy. Więcej o fundacji możesz przeczytać na naszej stronie https://projektarche.pl/

 

Dlaczego to robimy?


Pasjonujemy się ekonomią społeczną. Doświadczyliśmy wiele dobrego, dzięki prowadzeniu działalności gospodarczej. Wiemy, że to jest skuteczne i że WARTO! Jednocześnie dostrzegamy, że nie wszystkie organizacje społeczne, które prowadzą działalność gospodarczą mają własny sklep internetowy. Mimo, że w swojej ofercie posiadają niesamowite produkty sprzedaż często ograniczona jest do stacjonarnych form podczas imprez, kiermaszów, w siedzibie organizacji, itp. Pomagamy podmiotom społecznym sprzedawać produkty, a dzięki temu podmioty te mogę zwiększać zatrudnienie, oferować nowe produkty oraz skuteczniej realizować misje, do których zostały powołane.

 

Ekonomia społeczna #WiemŻeWarto

 

Sklep Angelos

Fundacja Projekt ARCHE

ul. Grunwaldzka 82

11-510 Wydminy

https://projektarche.pl/

 

sklep@angelos.pl

tel. 509 055 320

 

NIP: 845-19-84-310