Gadżety Fundacji Projekt ARCHE

Gadżety firmowe Fundacji Projekt ARCHE

 

Serdecznie witamy w naszym sklepie internetowym Angelos.pl. Tutaj znajdziesz szeroki wybór wyjątkowych gadżetów firmowych, które wspierają naszą misję. Fundacja Projekt Arche jest założycielem sklepu Angelos.pl. Każdy zakup pomaga w naszych działaniach na rzecz ekonomii społecznej i wspieraniu innowacyjnych projektów.

 

Nasze kubki firmowe to idealny sposób, aby dodać uroku do Twojego porannego rytuału. Kupując kubki, wspierasz rozwój przedsiębiorczości społecznej. Kubki z ekonomią społeczną to symbol dialogu o odpowiedzialnym biznesie i innowacjach społecznych.

 

Magnesy na Lodówkę - Zaprzyjaźnij się z Naszą Misją

 

Dodaj koloru do swojej kuchni! Wyraź swoje poparcie dla Fundacji Projekt Arche dzięki magnesom na lodówkę. Każdy magnes jest praktycznym gadżetem. Jest także przypomnieniem o ważnych wartościach społecznych, które nas inspirują.

 

Nasze torby firmowe z logo Fundacji Projekt Arche to doskonałe dodatek do codziennego użytku. Wykonane z trwałych materiałów pomogą Ci przenosić swoje zakupy. A nam pomogą w rozpowszechnianiu naszej misji.

 

Każdy zakup w Angelos.pl wspiera cele fundacji. Dołącz do nas i wspólnie twórzymy kepszą przyszłość! Dziękujemy za Twoje wsparcie!