Aniołki Ręcznie Robione z Drewna

Aniołki z Drewna Ręcznie Robione

 

Naturalne materiały mają niezwykły, ponadczasowy urok. Są przy tym trwałe, uniwersalne i ekologiczne. Właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na wprowadzenie ozdób z drewna do swojego wnętrza. Wśród miłośników niepoddającej się modom stylistyki oraz rozwiązań przyjaznych dla środowiska popularnością cieszą się między innymi aniołki drewnianedo powieszania na ścianę lub stojące rzeźby w różnych wymiarach. Piękne, wprowadzające atmosferę spokoju i wyciszenia skrzydlate postacie zestawione z przyjemną w dotyku fakturą, delikatnym zapachem oraz zarysowanymi słojami tworzą wyjątkowy akcent w domowej przestrzeni.

Ponadczasowe drewniane aniołki do każdego wnętrza

 

Interesują Cię ręczenie robione drewniane anioły? Planujesz obdarować bliską osobę lub ozdobić sypialnię czy pokój dziecka? Poznaj nasze tworzone w placówkach społecznych propozycje, których zakup pomaga wspierać charytatywne cele. Zapraszamy!

 

Majestatyczne postacie ze skrzydłami kojarzą się przede wszystkim z czuwającymi nad ludźmi troskliwymi opiekunami. W tradycji chrześcijańskiej Anioł Stróż chroni swojego podopiecznego przez całe jego życie. Jest to jeden z powodów, dla których wiele osób pragnie mieć przy sobie taki wizerunek. Dostępne w naszym sklepie rzeźby aniołów z drewna potraktować więc można jako estetyczną dekorację lub coś więcej – ozdobę z głębokim, dobrym przesłaniem. Szukasz właśnie takiego elementu do domu lub na prezent? Poznaj nasze ręcznie robione dzieła.

 

Drewniane aniołki do powieszania mogą zdobić salon, sypialnię, przedpokój czy dziecięce pokoiki. Obrazki tego typu okażą się także piękną pamiątką ważnych wydarzeń, takich jak Chrzest Święty czy Pierwsza Komunia. Ktoś w Twojej rodzinie lub wśród przyjaciół przygotowuje się do tego wyjątkowego dnia? Zapoznaj się z naszymi propozycjami – być może któryś drewniany anioł na ścianę przypadnie do gustu Tobie oraz osobie, którą planujesz obdarować. Nie spiesz się, daj sobie czas i wybierz taką drewnianą rzeźbę anioła, która szczególnie do Ciebie przemówi.

 

Ręcznie robione anioły z drewna – kupując, czynisz dobro

 

W naszej ofercie znajdziesz rękodzieło, tworzone przez uczestników warsztatów terapii zajęciowej, zakładów aktywności zawodowej i wielu innych stowarzyszeń i organizacji pozarządowych. Naszym celem jest wspieranie tego typu placówek – sprzedajemy ręcznie robione, niepowtarzalne ozdoby, w tym drewniane aniołki, a dochód z ich sprzedaży przeznaczamy na cele charytatywne. Oznacza to, że robiąc zakupy w naszym sklepie, realnie przyczyniasz się do wspierania podmiotów ekonomii społecznej. Dodatkową korzyścią jest możliwość nabycia wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju dekoracji, niedostępnej w popularnych sklepach sieciowych. Możesz mieć pewność, że kupiony u nas aniołek będzie niepowtarzalny i wytworzony w sposób przyjazny środowisku.

 

Uwielbiasz rękodzieło? Przekonaj się, czy któryś drewniany anioł podbije Twoje serce! Zachęcamy także do niespiesznego zapoznania się z innymi naszymi akcesoriami z duszą. Wspólnie czyńmy dobro i otaczajmy się pięknymi, naturalnymi ozdobami!

 

Drewniany anioł - mistyczne piękno i sztuka w jednym

 

W drewnie można odnaleźć zarówno mistyczną piękno, jak i sztukę. Tak właśnie jest z drewnianym aniołem - niezwykłym połączeniem obu tych elementów. Wykonany z najwyższą precyzją i dbałością o szczegóły. Ten mistyczny anioł z drewna jest wyrazem rzemieślniczej techniki. Jego piękno jest tak hipnotyzujące. Przyciąga wzrok i budzi wszelkiego rodzaju pozytywne emocje. Drewniany anioł jest idealnym elementem dekoracyjnym. Jest to również niewątpliwie wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego. Niezależnie od tego, czy jesteś kolekcjonerem sztuki, czy po prostu pragniesz wprowadzić do swojego domu odrobinę mistycznego uroku. Drewniany anioł z pewnością spełni twoje oczekiwania. Przeżyj magię i pozwól sobie na chwilę zadumy i refleksji. Odkryj tajemnice mistycznego piękna i sztuki, które możesz odnaleźć w naszym sklepie Angelos!

 

Piękne Drewniane Anioły Handmade

 

Zapraszamy do świata pięknych drewnianych aniołów! Prezentujemy wyjątkowe ozdoby wykonane ręcznie z drewna. Drewniane anioły to urocze ozdoby oraz źródło inspiracji i nadziei. Wędrując wśród mistycznego piękna tych rzeźb, odkryjesz ich głębokie znaczenie i pozytywne oddziaływanie na nasze życie. Niektóre drewniane anioły symbolizują ochronę i opiekę. Inne są znakiem miłości i nadziei. Zróżnicowane wzory i ręcznie wykonane detale przykuwają uwagę. Sprawiają, że każdy anioł jest niepowtarzalny. W dodatku, drewniane anioły są doskonałymi prezentami na różne okazje, jak święta Bożego Narodzenia, Dzień Matki czy chrzciny. Czy wiedziałeś, że drewniane anioły są także popularne w dekoracji wnętrz? Zapraszamy do odkrywania piękna drewnianych aniołów! Zabierz ze sobą nutkę nadziei i inspiracji do Twojego domu czy biura!